Odol Płyn do płukania jamy ustnej do pielęgnacji dziąseł, 500 ml, 500 ml

Pielęgnujące uzupełnienie codziennego szczotkowania zębów

Nowość w sklepie!

19,99 zł

(39,98 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 500 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do pielęgnacji dziąseł i zębów
  • Bez alkoholu i o łagodnym miętowym smaku
  • Zawiera fluorek sodu i pantenol

Kupowane często z blend-a-med Głęboko oczyszczająca pasta do zębów Complete Protect Expert, 75 ml

Odol Płyn do płukania jamy ustnej do pielęgnacji dziąseł, 500 ml, 500 ml 19,99 zł (39,98 zł / l)
blend-a-med Głęboko oczyszczająca pasta do zębów Complete Protect Expert, 75 ml 12,99 zł (173,20 zł / l)
Cena całkowita: 32,98 zł
Opis

Płyn do płukania jamy ustnej do pielęgnacji dziąseł marki Odol stanowi pielęgnujące uzupełnienie codziennego szczotkowania zębów. Jego łagodna, bezalkoholowa formuła została opracowana specjalnie do pielęgnacji dziąseł i zębów oraz pozostawia uczucie czystości w jamie ustnej.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Pielęgnująca formuła: Zawiera wodę rumiankową, olejek szałwiowy, pantenol i bisabolol do pielęgnacji dziąseł i zębów.
  • Wsparcie szkliwa: Formuła z fluorkiem sodu wspierającym szkliwo zębów.
  • Łagodny smak: Ma łagodny miętowy smak i bezalkoholową formułę.
  • Opakowanie z recyklatu: Butelka jest wykonana w 50% z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu i nadaje się do ponownego przetworzenia.

Nr art.: MUE-60000000135342
Zawartość: 500 ml
EAN: 5054563123893
Numer producenta: 60000000135342
Marki: Odol
Składniki (INCI)

Aqua, Glycerin, Peg-60 Hydrogenated Castor Oil, Aroma, Methylparaben, Propylene Glycol, Chamomilla Recutita Flower Water, Sodium Fluoride[1], Sodium Saccharin, Cetylpyridinium Chloride, Salvia Officinalis (Sage) Oil, Disodium Phosphate, Sodium Phosphate, Eugenia Caryophyllus (Clove) Bud Oil, Bisabolol, Menthol, Anethole, Eugenol, Mentha Piperita Oil, CI 42051

  1. Aminofluorek / fluorek sodu 250 ppm F.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare GmbH & Co. KG, Barthstrasse 4, 80339, München, Niemcy, de.gsk.com/de-de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Odol Płyn do płukania jamy ustnej do pielęgnacji dziąseł, 500 ml

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder