Odol Original - pasta do zębów, 125 ml

Codzienna ochrona i pielęgnacja zębów oraz dziąseł

Nowość w sklepie!

12,99 zł

(103,92 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 125 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Orzeźwiający miętowy smak
  • Ochrona 3w1
  • Z fluorkiem sodu

Kupowane często z blend-a-med Głęboko oczyszczająca pasta do zębów Complete Protect Expert, 75 ml

Odol Original - pasta do zębów, 125 ml 12,99 zł (103,92 zł / l)
blend-a-med Głęboko oczyszczająca pasta do zębów Complete Protect Expert, 75 ml 12,99 zł (173,20 zł / l)
Cena całkowita: 25,98 zł
Opis

Original - pasta do zębów marki Odol jest przeznaczona do codziennej pielęgnacji i zapewnia niezawodną ochronę 3w1. Pozostawia uczucie czystości w jamie ustnej oraz przyjemny miętowy smak.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Ochrona 3w1: Wzmacnia szkliwo, pielęgnuje dziąsła i pomaga zachować świeży oddech.
  • Remineralizacja: Zawiera fluorek sodu (1450 ppm F-) wspierający szkliwo.
  • Ochrona przed kwasami cukrowymi: Przy stosowaniu dwa razy dziennie tworzy ochronę przed działaniem kwasów powstających z cukrów.

Nr art.: MUE-60000000214786
Zawartość: 125 ml
EAN: 5054563299017
Numer producenta: 60000000214786
Marki: Odol
Ostrzeżenia: Dzieci poniżej 6 lat: Używaj tylko ilości pasty wielkości ziarnka grochu. Aby uniknąć połknięcia nadmiernej ilości pasty, nadzoruj szczotkowanie. W przypadku połknięcia większej ilości fluoru skonsultuj się ze stomatologiem lub lekarzem.
Składniki (INCI)

Aqua, Hydrated Silica, Sorbit, Glycerin, Sodium Lauryl Sulphate, Aroma, Xanthan Gum, Peg-6, Sodium Fluoride[1], Carrageenan, Alumina, Sodium Saccharin, Limonene, Menthol, Carvone, Anethole, Pinene, Eucalyptus Globulus Oil, Mentha Viridis (Spearmint) Leaf Oil, Beta-Caryophyllene, CI 73360, CI 74160, CI 74260

  1. Enthält Natriumfluorid (1450 ppm F.).
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare GmbH & Co. KG, Barthstrasse 4, 80339, München, Niemcy, de.gsk.com/de-de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Odol Original - pasta do zębów