Lenor Proszek do prania Spring awakening, 4,50 kg

Dokładna pielęgnacja prania i dodatkowa ochrona przed nieprzyjemnymi zapachami

Nowość w sklepie!

128,00 zł

(28,44 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 4,50 kg

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Szybko rozpuszczająca się formuła
  • Dogłębne czyszczenie nawet w zimnej wodzie
  • Dodatkowa ochrona przed nieprzyjemnymi zapachami i świeżość

Kupowane często z Lenor Płyn do płukania Kwiat pomarańczy i werbena, 798 ml

Lenor Proszek do prania Spring awakening, 4,50 kg 128,00 zł (28,44 zł / kg)
Lenor Płyn do płukania Kwiat pomarańczy i werbena, 798 ml 16,99 zł (21,29 zł / l)
Cena całkowita: 144,99 zł
Opis

Proszek do prania Spring awakening marki Lenor zapewnia dokładne pranie i pozostawia ubrania przyjemnie świeże.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Szybkie rozpuszczanie: Formuła aktywuje się natychmiast po kontakcie z wodą.
  • Dogłębne czyszczenie: Skutecznie pierze także w niskich temperaturach.
  • Bez pozostałości: Formuła została opracowana tak, aby ograniczać pozostałości proszku na ubraniach.
  • Dodatkowa ochrona przed zapachami: Pomaga chronić przed nieprzyjemnymi zapachami.
  • Skoncentrowana formuła: Pomaga nadać ubraniom miękkość i świeżość.

Nr art.: MUE-30200776
Zawartość: 4,50 kg
EAN: 8006530200776
Numer producenta: 30200776
Marki: Lenor
Wskazówki dotyczące dozowania: Dozowanie detergentu dostosować do ilości i stopnia zabrudzenia prania. Możesz użyć mniejszej ilości detergentu, jeśli pralka jest zapełniona tylko w niewielkim stopniu lub w połowie.
Skład

5-15% środki powierzchniowo czynne anionowe, < 5 % środki powierzchniowo czynne niejonowe, wybielacz na bazie tlenu, fosforany, polikarboksylany, zeolity, enzymy, rozjaśniacze optyczne, zapachy, salicylan benzylu, Citrus Aurantium Peel Oil, heksylocynamal, limonen, linalol, octan linalylu, tetrametyloacetyloktahydronaftaleny

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia i zwroty wskazujące środki ostrożności
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Hasło ostrzegawcze: uwaga

Zwrot wskazujący środki ostrożności:

  • P102 - Chronić przed dziećmi.
  • P312 - W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/ lekarzem.
  • P305+P351 - W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut.

Zwrot wskazujący rodzaj zagrożenia:

  • H319 - Działa drażniąco na oczy.
Informacje prawne
Producent: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Niemcy, de.pg.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Lenor Proszek do prania Spring awakening

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder