Lenor Kapsułki do prania kolorów Amethyst & floral bouquet, 786,60 g

Dogłębne czyszczenie i długotrwała świeżość kolorowych tkanin

Nowość w sklepie!

75,00 zł

(95,35 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 786,60 g

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do kolorowych tkanin
  • Długotrwała świeżość i ochrona przed nieprzyjemnymi zapachami
  • Dogłębne czyszczenie także w zimnej wodzie

Kupowane często z Lenor Płyn do płukania Kwiat pomarańczy i werbena, 798 ml

Lenor Kapsułki do prania kolorów Amethyst & floral bouquet, 786,60 g 75,00 zł (95,35 zł / kg)
Lenor Płyn do płukania Kwiat pomarańczy i werbena, 798 ml 16,99 zł (21,29 zł / l)
Cena całkowita: 91,99 zł
Opis

Kapsułki do prania kolorów Amethyst & floral bouquet marki Lenor dokładnie piorą kolorowe tkaniny i pozostawiają długotrwałe uczucie świeżości. Kapsułki szybko się rozpuszczają i zapewniają skuteczne, dogłębne czyszczenie oraz dodatkową ochronę przed nieprzyjemnymi zapachami, także podczas prania w zimnej wodzie.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Do kolorowych tkanin: Pomagają zachować miękkość, zadbany wygląd i intensywność kolorów ubrań.
  • Dogłębne czyszczenie: Wielokomorowa konstrukcja pomaga skutecznie usuwać głęboko osadzony brud i nieprzyjemne zapachy.
  • Do prania w zimnej wodzie: Zapewniają pełną skuteczność prania i szybko rozpuszczają się także w niskich temperaturach.
  • Dodatkowa ochrona przed zapachami: Pomagają zachować długotrwałą świeżość tkanin.

Nr art.: MUE-30197557
Zawartość: 786,60 g
EAN: 8006530197557
Numer producenta: 30197557
Marki: Lenor
Wskazówki dotyczące dozowania: Dozowanie detergentu dostosować do ilości i stopnia zabrudzenia prania. Możesz użyć mniejszej ilości detergentu, jeśli pralka jest zapełniona tylko w niewielkim stopniu lub w połowie.
Skład

>30% środki powierzchniowo czynne anionowe, 5-15% mydło, < 5 % środki powierzchniowo czynne niejonowe, fosforany, enzymy, rozjaśniacze optyczne, zapachy, Alpha-Isomethyl Ionone, cytronellol, eugenol, Rose Ketones, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalene, MEA-C10-13 Alkyl Benzenesulfonate, MEA-Laureth Sulfate, C12-14 Pareth-n, tetrahydrolinalol, Delta-Damascone, Methylundecanal, proteaza

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia i zwroty wskazujące środki ostrożności
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS05

Hasło ostrzegawcze: niebezpieczeństwo

Zwrot wskazujący środki ostrożności:

  • P102 - Chronić przed dziećmi.
  • P310 - Natychmiast skontaktować się z ośrodkiem zatruć/lekarzem.
  • P305+P351 - W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut.
  • P301+P330+P331 - W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów.
  • P302+P352 - W przypadku kontaktu ze skórą: Umyć dużą ilością wody.
  • P501 - Zawartość/pojemnik usuwać zgodnie z przepisami miejscowymi/regionalnymi.

Zwrot wskazujący rodzaj zagrożenia:

  • H315 - Działa drażniąco na skórę.
  • H318 - Powoduje poważne uszkodzenie oczu.
  • H412 - Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki.
  • EUH208 - Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.
Informacje prawne
Producent: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Niemcy, de.pg.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Lenor Kapsułki do prania kolorów Amethyst & floral bouquet