LA RIVE Sweet Velvet Eau de Parfum, 90 ml

Kwiatowo-owocowa kompozycja zapachowa na co dzień

Nowość w sklepie!

39,99 zł

(444,33 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 90 ml

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • Dla kobiet
  • Kwiatowo-owocowy zapach
  • Z pitają, piwonią i wanilią

Kupowane często z LA RIVE Black Fury Eau de Toilette, 75 ml

LA RIVE Sweet Velvet Eau de Parfum, 90 ml 39,99 zł (444,33 zł / l)
LA RIVE Black Fury Eau de Toilette, 75 ml 39,99 zł (533,20 zł / l)
Cena całkowita: 79,98 zł
Opis

Sweet Velvet Eau de Parfum marki LA RIVE to kwiatowo-owocowy zapach dla kobiet.

Najważniejsze zalety:

  • Kwiatowo-owocowy charakter: Łączy owocowe i kwiatowe nuty zapachowe.
  • Nuta głowy: Zawiera nutę pitai.
  • Nuta serca: Tworzą ją czerwona piwonia i plumeria.
  • Nuta bazy: Dopełniają ją wanilia i fasola tonka.

Nr art.: MUE-64796
Zawartość: 90 ml
EAN: 5903719647960
Numer producenta: 64796
Marki: LA RIVE
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: La Rive S.A., ul. Składowa 2-6, 86-300, Grudziądz, Polska, www.larive-parfums.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla LA RIVE Sweet Velvet Eau de Parfum