LA RIVE Miss Dream Pink Eau de Parfum, 100 ml

Kwiatowo-słodki zapach na każdy dzień

Nowość w sklepie!

39,99 zł

(399,90 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 100 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Kwiatowo-pudrowa kompozycja zapachowa
  • Z bergamotką, piwonią i wanilią
  • Długotrwałe wykończenie

Kupowane często z LA RIVE Black Fury Eau de Toilette, 75 ml

LA RIVE Miss Dream Pink Eau de Parfum, 100 ml 39,99 zł (399,90 zł / l)
LA RIVE Black Fury Eau de Toilette, 75 ml 39,99 zł (533,20 zł / l)
Cena całkowita: 79,98 zł
Opis

Miss Dream Pink Eau de Parfum marki LA RIVE to kwiatowo-pudrowa kompozycja zapachowa z orientalnymi i słodkimi nutami. Łączy różnorodne akcenty w harmonijną całość z długotrwałym wykończeniem.

Najważniejsze zalety:

  • Różnorodne nuty: Łączy kwiatowe, orientalne i słodkie akcenty.
  • Nuta głowy: Otwiera się bergamotką i mlecznym migdałem.
  • Nuta serca: Rozwija nuty piwonii, ylang-ylang i różowego pieprzu.
  • Nuta bazy: Dopełniają ją wanilia, kumaryna i piżmo.
  • Długotrwały efekt: Wyróżnia się długotrwałym wykończeniem.

Nr art.: MUE-64496
Zawartość: 100 ml
EAN: 5903719644969
Numer producenta: 64496
Marki: LA RIVE
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: La Rive S.A., ul. Składowa 2-6, 86-300, Grudziądz, Polska, www.larive-parfums.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla LA RIVE Miss Dream Pink Eau de Parfum