House of Ida Warg Beauty Moisture Conditioner, 250 ml

Intensywne nawilżenie i łatwiejsze rozczesywanie

Nowość w sklepie!

60,00 zł

(240,00 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do suchych i matowych włosów
  • Słodki zapach karmelu i wanilii
  • Nawilżająca formuła zmiękczająca włosy

Kupowane często z Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml

House of Ida Warg Beauty Moisture Conditioner, 250 ml 60,00 zł (240,00 zł / l)
Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml 73,00 zł (292,00 zł / l)
Cena całkowita: 133,00 zł
Opis

Moisture Conditioner marki House of Ida Warg Beauty to nawilżająca odżywka do niesfornych, suchych i matowych włosów. Formuła z kokosem zapewnia dodatkowe nawilżenie, zmiękcza włosy od wewnątrz i pomaga ułatwić ich rozczesywanie.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Do suchych włosów: Idealna do niesfornych, suchych i matowych włosów.
  • Nawilżająca formuła: Zapewnia dodatkowe nawilżenie i zmiękcza włosy od wewnątrz.
  • Łatwiejsze rozczesywanie: Pomaga rozplątywać włosy i ułatwia ich pielęgnację.
  • Przyjemny zapach: Ma słodki zapach karmelu i wanilii.
  • Wegańska formuła: Formuła jest w 100% wegańska.

Nr art.: MUE-23018
Zawartość: 250 ml
EAN: 7340074775224
Numer producenta: 23018
Marki: House of Ida Warg Beauty
Rodzaj włosów: włosy suche
Zastosowanie: Nałożyć równomiernie na wilgotne włosy, pozostawić na chwilę, a następnie dokładnie spłukać.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla House of Ida Warg Beauty Moisture Conditioner

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder