HIPP Miękkie pieluchy dla niemowląt Mini rozmiar 2

Bardzo miękka i oddychająca dla wrażliwej skóry dziecka

WyprzedanoProdukt nie jest już dostępny w naszym sklepie

Podobne produkty:

Miękkie pieluchy dla dzieci Maxi rozmiar 4
Miękkie pieluchy dla dzieci Junior rozmiar 5
Miękkie pieluchy dla niemowląt Midi rozmiar 3
Opis

Jeśli Twoje dziecko dobrze się czuje, Ty też dobrze się czujesz! Sucha pielucha jest niezbędnym czynnikiem dobrego samopoczucia dziecka. Na szczęście istnieją pieluchy HiPP:

  • Podwójna ochrona przed przeciekaniem z mocnym wkładem chłonnym i szczelnymi mankietami na nogawkach zapewnia suchość nawet przez 12 godzin w dzień i w nocy.
  • Szczególnie miękkie i oddychające pieluchy są idealne dla wrażliwej skóry Twojego dziecka.
  • Optymalne dopasowanie: dzięki innowacyjnemu zapięciu fit pieluchy dopasowują się do każdego ciała - możesz zapiąć pieluchę w dowolny sposób i w dowolnym miejscu.
  • Zintegrowany wskaźnik moczu niezawodnie pokazuje, kiedy należy zmienić pieluchę. Żółty - wszystko pasuje; Niebieski - czas na zmianę.
  • Bez niepożądanych substancji, aby od samego początku zminimalizować ryzyko alergii - perfum, balsamów, chloru i naturalnego lateksu.
  • Zrównoważony rozwój: Produkcja jest neutralna dla klimatu dzięki wykorzystaniu energii odnawialnej. Celuloza w pieluchach jest pozyskiwana ze zrównoważonych źródeł (źródła z certyfikatem FSC), opakowanie składa się w 40% z materiału pochodzącego z recyklingu. Nie stosuje się inżynierii genetycznej. Posiada certyfikat OEKO- TEX® Standard 100.

HiPP pieluchy Mini w rozmiarze 2 są przeznaczone dla dzieci o wadze 4 - 8 kg i rozmiarze ubrania 56 - 68. Pieluszki powinny ściśle przylegać do ciała dziecka. Jeśli Twoje dziecko jest na granicy rozmiarów, zalecamy wziąć mniejszy.

Marki: HIPP
Rodzaj skóry: Wrażliwa skóra
Bez: Perfum
Certyfikaty: OEKO-TEX® STANDARD 100

ocen klientów po polski dla HIPP Miękkie pieluchy dla niemowląt Mini rozmiar 2