Head & Shoulders Szampon Anti Hair Fall, 250 ml

Skuteczna ochrona przed łupieżem i codzienna pielęgnacja skóry głowy

Nowość w sklepie!

19,99 zł

(79,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do każdego rodzaju włosów i skóry głowy
  • Formuła z piroktonem olaminy
  • Pielęgnuje skórę głowy i chroni przed łupieżem

Kupowane często z Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

Head & Shoulders Szampon Anti Hair Fall, 250 ml 19,99 zł (79,96 zł / l)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml 64,00 zł (256,00 zł / l)
Cena całkowita: 83,99 zł
Opis

Szampon przeciwłupieżowy Anti Hair Fall marki Head & Shoulders pielęgnuje skórę głowy i jest odpowiedni do każdego rodzaju włosów. Zapewnia niezawodną ochronę przed łupieżem oraz związanym z nim wypadaniem włosów spowodowanym ich łamliwością.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Skuteczna ochrona: Chroni przed łupieżem, swędzeniem i przetłuszczaniem się skóry głowy już od pierwszego mycia.
  • Formuła z piroktonem olaminy: Zapewnia ukierunkowaną pielęgnację do każdego rodzaju włosów i skóry głowy.
  • Ochrona przed wypadaniem włosów: Pomaga chronić włosy przed wypadaniem związanym z łupieżem i łamliwością.
  • Codzienne stosowanie: Idealny do codziennego użytku.

Nr art.: MUE-30221856
Zawartość: 250 ml
EAN: 8006530221856
Numer producenta: 30221856
Marki: Head & Shoulders
Zastosowanie: Szampon wmasuj w wilgotne włosy aż po same końce, a następnie dokładnie spłucz.
Informacje prawne
Producent: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Niemcy, de.pg.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Head & Shoulders Szampon Anti Hair Fall

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder