Head & Shoulders DERMAXPRO – szampon nawilżający, 250 ml

Niezawodna pielęgnacja przeciwłupieżowa i wsparcie bariery skóry

Nowość w sklepie!

25,99 zł

(103,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do suchej skóry głowy i każdego rodzaju włosów
  • Z olejem kokosowym, ceramidami i piroktonem olaminy
  • Łatwe rozprowadzanie, pienienie i spłukiwanie

Kupowane często z Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

Head & Shoulders DERMAXPRO – szampon nawilżający, 250 ml 25,99 zł (103,96 zł / l)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml 64,00 zł (256,00 zł / l)
Cena całkowita: 89,99 zł
Opis

Szampon nawilżający DERMAXPRO marki Head & Shoulders oczyszcza włosy i skórę głowy oraz został opracowany specjalnie z myślą o potrzebach suchej skóry głowy. Wspiera naturalną barierę ochronną skóry i nadaje włosom zadbany wygląd.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Do suchej skóry głowy: Specjalnie dopasowany do potrzeb włosów i skóry głowy.
  • Wzmacnia barierę skóry: Wspiera naturalną funkcję ochronną skóry.
  • Formuła przeciwłupieżowa: Zawiera pirokton olaminy.
  • Pielęgnujące składniki: Wzbogacony olejem kokosowym i ceramidami.
  • Codzienna pielęgnacja: Odpowiedni do każdego rodzaju włosów, łatwo się rozprowadza, pieni i spłukuje.

Nr art.: MUE-16328609
Zawartość: 250 ml
EAN: 8700216328609
Numer producenta: 16328609
Marki: Head & Shoulders
Zastosowanie: Szampon wmasuj w wilgotne włosy aż po same końce, a następnie dokładnie spłucz.
Informacje prawne
Producent: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Niemcy, de.pg.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Head & Shoulders DERMAXPRO – szampon nawilżający

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder