Head & Shoulders DERMAXPRO – odżywka nawilżająca, 220 ml

Regenerująca odżywka zapewniająca lekkie włosy

Nowość w sklepie!

25,99 zł

(118,14 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 220 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do suchej skóry głowy i suchych włosów
  • Z kompleksem ceramidów i olejem kokosowym
  • Wspiera włókna włosów

Kupowane często z Head & Shoulders Szampon do swędzącej skóry głowy, 500 ml

Head & Shoulders DERMAXPRO – odżywka nawilżająca, 220 ml 25,99 zł (118,14 zł / l)
Head & Shoulders Szampon do swędzącej skóry głowy, 500 ml 37,99 zł (75,98 zł / l)
Cena całkowita: 63,98 zł
Opis

Odżywka nawilżająca DERMAXPRO marki Head & Shoulders jest przeznaczona do suchej skóry głowy i suchych włosów. Wspiera zadbany wygląd włosów od nasady aż po końce.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Specjalistyczna pielęgnacja: Dopasowana do potrzeb suchej skóry głowy i suchych włosów.
  • Bogata formuła: Z kompleksem ceramidów, olejem kokosowym, piroktonem olaminy, aloesem i witaminą E.
  • Kremowa konsystencja: Umożliwia łatwe rozprowadzanie na skórze głowy i włosach.
  • Lekkie uczucie na włosach: Wspiera włókna włosów i pozostawia przyjemne uczucie na całej ich długości.

Nr art.: MUE-16328746
Zawartość: 220 ml
EAN: 8700216328746
Numer producenta: 16328746
Marki: Head & Shoulders
Zastosowanie: Nałożyć równomiernie na wilgotne włosy, pozostawić na chwilę, a następnie dokładnie spłukać.
Informacje prawne
Producent: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Niemcy, de.pg.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Head & Shoulders DERMAXPRO – odżywka nawilżająca

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder