Gillette Venus ComfortGlide Spa Breeze - maszynka do golenia z wkładami, 4 szt.

Dokładne usuwanie owłosienia i długotrwale gładka skóra

Nowość w sklepie!

80,00 zł

(20,00 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 4 szt.

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Dla kobiet i do delikatnego usuwania owłosienia
  • Z poduszeczkami żelowymi i zapachem
  • Ruchoma głowica i 3 ostrza

Kupowane często z Gillette SkinGuard Sensitive Wymienne wkłady, 4 szt.

Gillette Venus ComfortGlide Spa Breeze - maszynka do golenia z wkładami, 4 szt. 80,00 zł (20,00 zł / szt.)
Gillette SkinGuard Sensitive Wymienne wkłady, 4 szt. 94,00 zł (23,50 zł / szt.)
Cena całkowita: 174,00 zł
Opis

Venus ComfortGlide Spa Breeze - maszynka do golenia z wkładami marki Gillette zapewnia dokładne i komfortowe usuwanie owłosienia oraz pomaga pozostawić skórę długotrwale gładką.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Zintegrowane poduszeczki żelowe: Elastyczne poduszeczki o zapachu białej herbaty w kontakcie z wodą uwalniają lekką warstwę pielęgnującą i wspierają poślizg maszynki.
  • Precyzyjne ostrza: 3 ostre ostrza w każdym wkładzie oraz ruchoma głowica dopasowują się do konturów ciała.
  • Ochrona skóry: Technologia Venus SkinCushion™ pomaga ograniczyć podrażnienia podczas golenia.
  • Wygodna rączka: Ergonomiczny uchwyt SoftGrip dobrze leży w dłoni.
  • Wysoka kompatybilność: Wkłady pasują do wszystkich rączek Venus z wyjątkiem Simply Venus i Venus Intimate.

Nr art.: MUE-18469727
Zawartość: 4 szt.
EAN: 7702018469727
Numer producenta: 18469727
Marki: Gillette
Składniki (INCI)

Peg-115m, Peg-100, Peg-7m, Diethylene Glycol Bis-(T-Butyl O-Cresolpropanoate), Silicia, Bht, Vitis Vinifera Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium Stearate, Propylene Glycol, Glycerin, Aqua, Sorbit, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Myristate, Lauric Acid, Hydrogenated Vegetable Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Peg-45m, Peg-90m, Garcinia Indica (Kokum) Seed Butter, Parfum, Peg-7m, Stearic Acid, Tocopherylacetat, Sodium Chloride, Hexyl Cinnamal, Vitis Vinifera Seed Oil, Polyquaternium-10, Silicia, Tetrasodium Etidronate, Tetrasodium Edta, Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool, Bht, Sodium Acetate, Isopropanol, CI 17200

Zalecenia dotyczące czyszczenia żyletek:
Informacje prawne
Producent: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Niemcy, de.pg.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Gillette Venus ComfortGlide Spa Breeze - maszynka do golenia z wkładami

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder