Gillette Sensitive XXL - pianka do golenia, 400 ml

Dokładne golenie i ochrona przed podrażnieniami skóry

Nowość w sklepie!

18,99 zł

(47,48 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 400 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do skóry wrażliwej
  • Subtelny, męski zapach
  • Delikatny poślizg ostrza

Kupowane często z Gillette SkinGuard Sensitive Wymienne wkłady, 4 szt.

Gillette Sensitive XXL - pianka do golenia, 400 ml 18,99 zł (47,48 zł / l)
Gillette SkinGuard Sensitive Wymienne wkłady, 4 szt. 94,00 zł (23,50 zł / szt.)
Cena całkowita: 112,99 zł
Opis

Sensitive XXL - pianka do golenia marki Gillette została opracowana specjalnie z myślą o potrzebach skóry wrażliwej i pomaga odpowiednio przygotować ją do golenia. Wspiera dokładne i komfortowe golenie oraz pozostawia subtelny, męski zapach.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Do skóry wrażliwej: Formuła została opracowana tak, aby pomagać ograniczać ryzyko zacięć i uczucia pieczenia.
  • Delikatny poślizg: Ułatwia prowadzenie ostrza po skórze i pomaga ograniczyć ciągnięcie oraz szarpanie.
  • Delikatna dla skóry: Pomaga zmniejszyć uczucie podrażnienia podczas golenia.
  • Łatwa aplikacja: Piankę można łatwo i równomiernie rozprowadzić na skórze.

Nr art.: MUE-16497084
Zawartość: 400 ml
EAN: 8700216497084
Numer producenta: 16497084
Marki: Gillette
Zastosowanie: Zwilż skórę wodą. Rozprowadź na niej niewielką ilość produktu. Ogól się, a następnie dokładnie spłucz pozostałości.
Informacje prawne
Producent: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Niemcy, de.pg.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Gillette Sensitive XXL - pianka do golenia