Gillette King C. Gillette - krem do golenia, 175 ml

Dokładne golenie i gładka skóra

Nowość w sklepie!

41,99 zł

(239,94 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 175 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do golenia na mokro
  • Formuła z olejem arganowym i mentolem
  • Pomaga chronić skórę i zapewnia delikatny poślizg

Kupowane często z LA RIVE Cabana After Shave, 100 ml

Gillette King C. Gillette - krem do golenia, 175 ml 41,99 zł (239,94 zł / l)
LA RIVE Cabana After Shave, 100 ml 18,99 zł (189,90 zł / l)
Cena całkowita: 60,98 zł
Opis

King C. Gillette - krem do golenia umożliwia dokładne i komfortowe golenie na mokro. Kremowa konsystencja tworzy na skórze warstwę ochronną i wspiera delikatny poślizg ostrza podczas golenia.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Pielęgnująca formuła: Z olejem arganowym i mentolem zapewniającym świeże uczucie po goleniu.
  • Warstwa ochronna: Tworzy barierę pomiędzy ostrzem a skórą i pomaga ograniczyć podrażnienia.
  • Delikatny poślizg: Kremową konsystencję można rozprowadzić do postaci gładkiej piany, która ułatwia przesuwanie ostrza po skórze.
  • Przyjemny zapach: Pozostawia na skórze subtelną nutę zapachową.

Nr art.: MUE-90876416
Zawartość: 175 ml
EAN: 8001090876416
Numer producenta: 90876416
Marki: Gillette
Zastosowanie: Zwilż skórę wodą. Rozprowadź na niej niewielką ilość produktu. Ogól się, a następnie dokładnie spłucz pozostałości.
Składniki (INCI)

Aqua, Palmitic Acid, Stearic Acid, Glycerin, Coconut Acid, Potassium Hydroxide, Triethanolamine, Parfum, Benzyl Alcohol, Sodium Hydroxyde, Menthol, Hydroxypropyl Methylcellulose, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Linalool, Mentha Piperita Oil, Coumarin, Limonene, Sodium Chloride, Glyoxal

Informacje prawne
Producent: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Niemcy, de.pg.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla King C. Gillette - krem do golenia

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder