GARNIER Hyaluron Barrier Repair - Pielęgnacja w płynie, 120 ml

Wspiera barierę ochronną skóry i pomaga ją optycznie wypełnić

45,38 zł 51,00 zł -11%

(378,17 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 120 ml

Jeszcze 5 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do skóry wrażliwej i wszystkich typów skóry
  • Z gliceryną, pantenolem i kwasem hialuronowym
  • Lekka i szybko wchłaniająca się konsystencja

Kupowane często z GARNIER Salicylic Fresh & Matte - Nawilżający krem sorbetowy, 85 g

GARNIER Hyaluron Barrier Repair - Pielęgnacja w płynie, 120 ml 45,38 zł (378,17 zł / l)
GARNIER Salicylic Fresh & Matte - Nawilżający krem sorbetowy, 85 g 24,48 zł (288,00 zł / kg)
Cena całkowita: 69,86 zł
Opis

Hyaluron Barrier Repair - Pielęgnacja w płynie od GARNIER to serum do twarzy odpowiednie do różnych typów skóry, które wspiera barierę ochronną skóry i pomaga uzyskać efekt optycznego wypełnienia.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Wszechstronne zastosowanie: Odpowiednie do różnych typów skóry, także wrażliwej.
  • Kompleks składników aktywnych: Zawiera 12% gliceryny, pantenol i kwas hialuronowy.
  • Przyjemna konsystencja: Lekka, płynna formuła łatwo się aplikuje i szybko wchłania bez pozostawiania lepkiej warstwy.
  • Wegańska formuła: Opracowana bez składników pochodzenia zwierzęcego.

Sposób użycia: Stosować rano i wieczorem po oczyszczeniu twarzy jako element codziennej pielęgnacji.


Nr art.: MUE-C7117800
Zawartość: 120 ml
EAN: 3600542628457
Numer producenta: C7117800
Marki: GARNIER
Rodzaj skóry: skóra wrażliwa
Zastosowanie: Niewielką ilość serum nanieś na czystą, suchą skórę twarzy i pozostaw do całkowitego wchłonięcia. Serum można nakładać samodzielnie lub przed zwykłym kremem pielęgnacyjnym.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: GARNIER, Rue Royale 14, 75008, Paris, Francja, fragen@loreal-group.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla GARNIER Hyaluron Barrier Repair - Pielęgnacja w płynie