Frosch Mydło pielęgnacyjne, Dla dzieci (300 ml)

Do delikatnego oczyszczania skóry

16,99 zł

(56,63 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: Dla dzieci

Produkt dostępny

Dostawa do poniedziałek, 5 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do czwartek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Kosmetyk o neutralnym dla skóry pH
  • Nie zawiera mikroplastików
  • Dokładnie oczyszcza

Kupowane często z Penaten Baby Krem do mycia i pod prysznic, 400 ml

Frosch Mydło pielęgnacyjne, Dla dzieci (300 ml) 16,99 zł (56,63 zł / l)
Penaten Baby Krem do mycia i pod prysznic, 400 ml 21,99 zł (54,98 zł / l)
Cena całkowita: 38,98 zł
Opis

Mydło do rąk firmy Frosch zapewnia dokładne oczyszczenie i odżywia skórę dzięki składnikom nawilżającym. Chronią skórę przed wysuszeniem i zapewniają uczucie elastyczności.
Wegańska formuła o neutralnym dla skóry pH nie zawiera mikroplastików, EDTA i parabenów.

Zastosowanie:
Nałóż mydło na dłonie, spień z odrobiną wody i umyj ręce jak zwykle.

Nr art.: XBO-FR-116798
Zawartość: 300 ml
EAN: 4001499967986
Numer producenta: 116798
Marki: Frosch
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Właściwości produktu: Vegan, PH neutralne dla skóry
Bez: Mikroplastików, Parabenów
Składniki (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Caprylyl Glycol, Coco Glucoside, Glyceryl Oleate, Panthenol, Parfum, Sodium Benzoate, Lactic Acid, Citric Acid

Informacje prawne
Producent: Werner & Mertz GmbH & Co. KG, Neualmerstraße 13, 5400, Hallein, Niemcy, www.frosch.at

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Frosch Mydło pielęgnacyjne