Fewa Płyn do prania czarnych tkanin Black - Kwiatowe Morze, 2,75 l

Delikatne czyszczenie i odświeżenie kolorów prania

Nowość w sklepie!

72,00 zł

(26,18 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 2,75 l

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do ciemnych i kolorowych tkanin
  • Ze świeżym kwiatowym zapachem
  • Technologia Triple Renew

Kupowane często z Frosch Płyn do płukania tkanin Zero Sensitive, 750 ml

Fewa Płyn do prania czarnych tkanin Black - Kwiatowe Morze, 2,75 l 72,00 zł (26,18 zł / l)
Frosch Płyn do płukania tkanin Zero Sensitive, 750 ml 14,99 zł (19,99 zł / l)
Cena całkowita: 86,99 zł
Opis

Płyn do prania czarnych i kolorowych tkanin Black - Kwiatowe Morze marki Fewa delikatnie czyści ciemne i kolorowe tekstylia. Usuwa nieprzyjemne zapachy i pozostawia na ubraniach świeży, kwiatowy aromat.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Do ciemnych i kolorowych tkanin: Odpowiedni do pielęgnacji różnych rodzajów prania.
  • Technologia Triple Renew: Odświeża wyblakłe kolory.
  • Pielęgnacja włókien: Delikatnie usuwa zmechacenia i kłaczki.
  • Usuwa nieprzyjemne zapachy: Pozostawia przyjemny kwiatowy aromat.

Nr art.: MUE-2961938
Zawartość: 2,75 l
EAN: 9000101811797
Numer producenta: 2961938
Marki: Fewa
Wskazówki dotyczące dozowania: Dozowanie detergentu dostosować do ilości i stopnia zabrudzenia prania. Możesz użyć mniejszej ilości detergentu, jeśli pralka jest zapełniona tylko w niewielkim stopniu lub w połowie.
Informacje prawne
Producent: Henkel Central Eastern Europe GmbH, Erdbergstraße 29, 1030, Wien, Austria, www.henkel.at

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Fewa Płyn do prania czarnych tkanin Black - Kwiatowe Morze