Fewa Kapsułki do prania czarnych tkanin All-in-1 - 19 prań, 256 g

Delikatne czyszczenie oraz odświeżenie kolorów i włókien

Nowość w sklepie!

41,99 zł

(164,02 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 256 g

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do czarnego i ciemnego prania
  • Delikatne czyszczenie
  • Odświeża ciemne kolory i włókna

Kupowane często z Frosch Płyn do płukania tkanin Zero Sensitive, 750 ml

Fewa Kapsułki do prania czarnych tkanin All-in-1 - 19 prań, 256 g 41,99 zł (164,02 zł / kg)
Frosch Płyn do płukania tkanin Zero Sensitive, 750 ml 14,99 zł (19,99 zł / l)
Cena całkowita: 56,98 zł
Opis

Kapsułki do prania czarnych tkanin All-in-1 - 19 prań marki Fewa to praktyczne rozwiązanie do pielęgnacji czarnych i ciemnych ubrań. Delikatnie czyszczą i pomagają odświeżać ciemne kolory oraz włókna.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Do czarnego i ciemnego prania: Specjalnie dostosowane do potrzeb ciemnych tkanin.
  • Delikatne czyszczenie: Łagodnie czyszczą pranie podczas codziennego użytkowania.
  • Odświeżenie koloru: Pomagają odnowić wygląd ciemnych barw.
  • Pielęgnacja włókien: Wspierają odświeżenie włókien tkanin.

Nr art.: MUE-2958563
Zawartość: 256 g
EAN: 9000101810820
Numer producenta: 2958563
Marki: Fewa
Wskazówki dotyczące dozowania: Dozowanie detergentu dostosować do ilości i stopnia zabrudzenia prania. Możesz użyć mniejszej ilości detergentu, jeśli pralka jest zapełniona tylko w niewielkim stopniu lub w połowie.
Informacje prawne
Producent: Henkel Central Eastern Europe GmbH, Erdbergstraße 29, 1030, Wien, Austria, www.henkel.at

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Fewa Kapsułki do prania czarnych tkanin All-in-1 - 19 prań