Durex Prezerwatywy Pleasure Me, 40 szt.

Dla intensywnej przyjemności

141,00 zł

(3,53 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 40 szt.

Jeszcze 6 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do czwartek, 1 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do wtorek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Szerokość nominalna: 56 mm
  • Żebrowane i z wypustkami
  • Nawilżone lubrykantem silikonowym

Kupowane często z Durex Lubrykant Warming, 50 ml

Durex Prezerwatywy Pleasure Me, 40 szt. 141,00 zł (3,53 zł / szt.)
Durex Lubrykant Warming, 50 ml 32,99 zł (659,80 zł / l)
Cena całkowita: 173,99 zł
Opis

Żebrowane i z wypustkami prezerwatywy, które zapewniają dodatkową stymulację i umożliwiają zmysłowe chwile.

  • Szerokość nominalna: 56 mm
  • Anatomiczne dopasowanie ze zbiorniczkiem
  • Prążkowane i z wypustkami dla dodatkowej stymulacji
  • Nawilżone lubrykantem silikonowym
Nr art.: MUE-3245630
Zawartość: 40 szt.
EAN: 4002448157922
Numer producenta: 3245630
Marki: Durex
Ogólne informacje: Użyj produktu tylko raz i wyrzuć do kosza z mieszanymi odpadami. Nie wrzucaj do toalety.
Produkt medyczny: Ten produkt jest wyrobem medycznym. Prosimy o zapoznanie się z instrukcją użytkowania oraz informacjami podanymi na opakowaniu, a w razie potrzeby o zasięgnięcie porady specjalisty (np. lekarza lub farmaceuty).
Materiał

Lateks z naturalnej gumy

Porady dotyczące prezerwatyw i lubrykantów
Informacje prawne
Producent: Reckitt Benckiser Deutschland GmbH, Darwinstraße 2-4, 69115, Heidelberg, Niemcy, www.reckitt.com/de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Durex Prezerwatywy Pleasure Me