Dove Vanilla - antyperspirant w sprayu, 150 ml

Niezawodna ochrona przed wilgocią pod pachami i nieprzyjemnym zapachem

Nowość w sklepie!

18,99 zł

(126,60 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 150 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Pielęgnuje skórę pod pachami, pozostawiając ją miękką i gładką
  • Ze słodkim zapachem wanilii
  • Ochrona do 48 godzin

Kupowane często z Dove MEN+CARE Żel pod prysznic Clean Comfort, 400 ml

Dove Vanilla - antyperspirant w sprayu, 150 ml 18,99 zł (126,60 zł / l)
Dove MEN+CARE Żel pod prysznic Clean Comfort, 400 ml 25,84 zł (64,60 zł / l)
Cena całkowita: 44,83 zł
Opis

Vanilla - antyperspirant w sprayu marki Dove zapewnia długotrwałą ochronę przed wilgocią pod pachami i nieprzyjemnym zapachem do 48 godzin. Pielęgnująca formuła pozostawia skórę miękką i gładką oraz otula ją przyjemnym, ciepłym zapachem wanilii.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Niezawodna ochrona: Skutecznie chroni przed wilgocią pod pachami i nieprzyjemnym zapachem do 48 godzin.
  • Delikatna pielęgnacja: Zawiera 1/4 kremu pielęgnującego i pomaga zachować skórę pod pachami miękką, gładką i przyjemną w dotyku.
  • Słodki zapach: Pozostawia przyjemny, ciepły zapach wanilii.
  • Łagodna formuła: Nie zawiera alkoholu etylowego.
  • Opakowanie nadające się do recyklingu: Puszka jest wykonana z aluminium nadającego się do wielokrotnego recyklingu.

Sposób użycia: Przed użyciem dobrze wstrząsnąć. Trzymając opakowanie pionowo, rozpylać na suchą i schłodzoną skórę pod pachami z odległości 15 cm przez około 2 sekundy.


Nr art.: MUE-T156602
Zawartość: 150 ml
EAN: 8720181565878
Numer producenta: T156602
Marki: Dove
Zastosowanie: Dobrze wstrząśnij przed użyciem i spryskaj skórę pod pachami z odległości około 15 cm. Przed kontaktem z ubraniem pozwól dezodorantowi dokładnie wyschnąć. Nie stosuj na podrażnioną skórę.

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Dove Vanilla - antyperspirant w sprayu

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder