Dove Advanced Care Original - antyperspirant w sztyfcie, 50 ml

Niezawodna ochrona przed wilgocią pod pachami i pielęgnacja po goleniu

Nowość w sklepie!

18,99 zł

(379,80 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 50 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Dla bardziej miękkiej i gładkiej skóry
  • Klasyczny zapach Original
  • Ochrona przed wilgocią pod pachami do 72 godzin

Kupowane często z Dove Dezodorant w sprayu MEN + CARE Clean Comfort, 150 ml

Dove Advanced Care Original - antyperspirant w sztyfcie, 50 ml 18,99 zł (379,80 zł / l)
Dove Dezodorant w sprayu MEN + CARE Clean Comfort, 150 ml 18,99 zł (126,60 zł / l)
Cena całkowita: 37,98 zł
Opis

Advanced Care Original - antyperspirant w sztyfcie marki Dove zapewnia niezawodną ochronę przed nieprzyjemnym zapachem i wilgocią pod pachami. Jego gładka formuła pielęgnuje skórę i wspiera jej regenerację po goleniu.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Długotrwała ochrona: Chroni przed wilgocią pod pachami i nieprzyjemnym zapachem do 72 godzin.
  • Pielęgnująca formuła: Z Pro-Ceramide Technology dla bardziej miękkiej i gładszej skóry.
  • Wsparcie regeneracji: Pomaga wspierać regenerację skóry pod pachami po goleniu.
  • Delikatna formuła: Bez alkoholu etylowego i składników pochodzenia zwierzęcego.
  • Klasyczny zapach: Pozostawia dobrze znany zapach Original.

Wskazówka bezpieczeństwa: Nie stosować na podrażnioną ani uszkodzoną skórę.


Nr art.: MUE-T157505
Zawartość: 50 ml
EAN: 59099604
Numer producenta: T157505
Marki: Dove
Zastosowanie: Nałóż dezodorant w sztyfcie równomiernie i cienko na całą pachę i pozostaw do całkowitego wyschnięcia przed kontaktem z ubraniem. Nie stosuj na podrażnioną skórę.
Składniki (INCI)

Ppg-14 Butyl Ether, Stearyl Alcohol, Aluminum Sesquichlorohydrate, C15-19 Alkane, Isopropyl Palmitate, Paraffinum Liquidum, Glycine, Hydrogenated Castor Oil, Calcium Chloride, Peg-8 Distearate, Polyethylene, Parfum, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Peg-8, Bht, Glycerin Soja Oil, Tocopherol (Vitamin E), Calendula Officinalis Flower Extract, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzylbenzoat, Benzyl Salicylate, Beta-Caryophyllene, Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil, Citronellol, Dimethyl Phenethyl Acetate, Geraniol, Geranyl Acetate, Hexyl Cinnamal, Hydroxy Citronellal, Isoeugenyl Acetate, Linalool, Pelargonium Graveolons (Geranium) Flower Oil, Pogostemon Cablin Oil

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Dove Advanced Care Original - antyperspirant w sztyfcie