CV - Cadea Vera Vital Lifting krem na noc, 50 ml

Wsparcie nocnej pielęgnacji skóry

Nowość w sklepie!

13,99 zł

(279,80 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 50 ml

Jeszcze 5 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do skóry dojrzałej od 40. roku życia
  • Dla miękkiej i gładkiej skóry o poranku
  • Z ekstraktem z planktonu i olejem z pestek winogron

Kupowane często z CV - Cadea Vera Hyaluron Power krem na dzień z 7 formami kwasu hialuronowego, 50 ml

CV - Cadea Vera Vital Lifting krem na noc, 50 ml 13,99 zł (279,80 zł / l)
CV - Cadea Vera Hyaluron Power krem na dzień z 7 formami kwasu hialuronowego, 50 ml 26,99 zł (539,80 zł / l)
Cena całkowita: 40,98 zł
Opis

Vital Lifting krem na noc od CV - Cadea Vera to pielęgnacja nocna do skóry dojrzałej od 40. roku życia, która wspiera nocną rutynę pielęgnacyjną. Pozostawia skórę zadbaną i miękką.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Do skóry dojrzałej: Przeznaczony do twarzy, szyi i dekoltu od 40. roku życia.
  • Pielęgnująca formuła: Zawiera ekstrakt z planktonu, olej z pestek winogron, oliwę z oliwek, masło shea, betainę i pantenol.
  • Ochrona antyoksydacyjna: Zawiera witaminę E, która wspiera ochronę przed wpływem czynników środowiskowych.
  • Bez zbędnych dodatków: Bez alkoholu, silikonów, parabenów, syntetycznych barwników i mikroplastiku.

Nr art.: MUE-499635
Zawartość: 50 ml
EAN: 4053776020563
Numer producenta: 499635
Marki: CV - Cadea Vera
Rodzaj skóry: skóra dojrzała
Zastosowanie: Nałóż wieczorem na czystą, suchą skórę twarzy i delikatnie wmasuj.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Femia Cosmetic Vertriebsgesellschaft mbH, Gut Weide 1, 52078, Aachen, Niemcy, www.femia.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla CV - Cadea Vera Vital Lifting krem na noc