Borotalco Żel pod prysznic Buongiorno Silkening, 500 ml

Delikatne oczyszczanie dla miękkiej i gładkiej skóry

Nowość w sklepie!

22,99 zł

(45,98 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 500 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Lekka, łatwa do spłukania konsystencja
  • Ze składnikami wygładzającymi
  • Pozostawia skórę miękką i gładką

Kupowane często z Jean&Len Żel pod prysznic - mango i awokado, 250 ml

Borotalco Żel pod prysznic Buongiorno Silkening, 500 ml 22,99 zł (45,98 zł / l)
Jean&Len Żel pod prysznic - mango i awokado, 250 ml 14,99 zł (59,96 zł / l)
Cena całkowita: 37,98 zł
Opis

Żel pod prysznic Buongiorno Silkening marki Borotalco delikatnie oczyszcza skórę i pozostawia ją miękką oraz gładką po kąpieli.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Lekka konsystencja: Łatwo spłukuje się ze skóry.
  • Składniki wygładzające: Pozostawiają skórę miękką, gładką i jedwabistą w dotyku.
  • Kremowy zapach: Łączy ciepłe nuty wanilii z subtelnym słonym akcentem.

Nr art.: MUE-7008350
Zawartość: 500 ml
EAN: 8002410046885
Numer producenta: 7008350
Marki: Borotalco
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Zastosowanie: Wetrzyj żel w dłonie i pozwól mu się spienić. Następnie dokładnie rozprowadź na wilgotnej skórze, a następnie dokładnie spłucz.
Informacje prawne
Producent: Società Italo Britannica L.Manetti H.Roberts & C. per Azioni, Via Baldanzese 177, 50041, Calenzano FI, Włochy, www.borotalco.com/it

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Borotalco Żel pod prysznic Buongiorno Silkening

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder