AVEO Creamy Plum Berry – mydło w płynie, 500 ml

Przyjemne mycie rąk z owocowym zapachem

5,18 zł 5,99 zł -14%

(10,36 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 500 ml

Produkt dostępny

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Mydło w płynie do rąk
  • Owocowo-słodki zapach
  • Delikatne mycie rąk

Kupowane często z AVEO Żel pod prysznic Good Mood, 200 ml

AVEO Creamy Plum Berry – mydło w płynie, 500 ml 5,18 zł (10,36 zł / l)
AVEO Żel pod prysznic Good Mood, 200 ml 9,60 zł (48,00 zł / l)
Cena całkowita: 14,78 zł
Opis

Creamy Plum Berry – mydło w płynie marki AVEO wyróżnia się owocowo-słodkim zapachem.

Najważniejsze zalety:

  • Owocowo-słodki zapach: Zapewnia przyjemne doznania zapachowe podczas mycia rąk.

Nr art.: MUE-10524901
Zawartość: 500 ml
EAN: 4053776030357
Numer producenta: 10524901
Marki: AVEO
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry, skóra normalna
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla AVEO Creamy Plum Berry – mydło w płynie

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder