Schwarzkopf Professional Silhouette Super Hold Hairspray, 300 ml

Mocne utrwalenie, niewidoczne, po prostu elastyczne!

43,23 zł 45,99 zł -6%

(144,10 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 300 ml

Produkt dostępny

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Długotrwałe, mocne utrwalenie
  • Niewidoczny efekt
  • Szybko schnie, nie klei się

Kupowane często z Schwarzkopf Professional Bonacure Repair Rescue+ Odżywka w sprayu, 200 ml

Schwarzkopf Professional Silhouette Super Hold Hairspray, 300 ml 43,23 zł (144,10 zł / l)
Schwarzkopf Professional Bonacure Repair Rescue+ Odżywka w sprayu, 200 ml 67,00 zł (335,00 zł / l)
Cena całkowita: 110,23 zł
Opis

Marzysz o fryzurze, która idealnie utrzyma się przez cały dzień, bez uczucia sztywności lub sklejania? Spray do włosów Silhouette Super Hold od Schwarzkopf Professional to rozwiązanie dla Ciebie! Wykorzystuje on wyjątkową formułę utrwalającą, opartą na mikrodelikatnych substancjach błonotwórczych.

Ta innowacyjna technologia gwarantuje długotrwałe, a jednocześnie niewidoczne, mocne utrwalenie, które bezpiecznie utrwala Twoją fryzurę. Jednocześnie spray bardzo szybko schnie i nie pozostawia uczucia lepkości, dzięki czemu Twoje włosy pozostają lekkie i swobodne. A kiedy nadejdzie czas na nową fryzurę, utrwalenie z łatwością i bez wysiłku wyczesuje się z włosów!

Nr art.: HEN-2799857
Zawartość: 300 ml
EAN: 4045787300574
Numer producenta: 2799857
Marki: Schwarzkopf Professional
Linia produktów: Silhouette
Rodzaj włosów: do każdego rodzaju skóry
Zastosowanie: Równomiernie rozpyl spray włosy z odległości około 30 cm.
Składniki (INCI)

Dimethyl Ether, Alcohol Denat, Aqua, Octylacrylamide/Acrylates/ Butylaminoethyl Methacrylate Copolymer, Aminomethyl Propanol, Parfum, Benzoic Acid, Benzyl Alcohol, Methyl Benzoate, Sodium Salicylate

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia i zwroty wskazujące środki ostrożności
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS02

Hasło ostrzegawcze: niebezpieczeństwo

Zwrot wskazujący środki ostrożności:

  • P210 - Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić.
  • P211 - Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu.
  • P251 - Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu.
  • P410+P412 - Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekrac- zającej 50 °C/122 °F.

Zwrot wskazujący rodzaj zagrożenia:

  • H222 - Skrajnie łatwopalny aerozol.
  • H229 - Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40589, Düsseldorf, Niemcy, www.henkel.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Schwarzkopf Professional Silhouette Super Hold Hairspray

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder