PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Repair Intensive Reconstructor Spray, 150 ml

Spray bez spłukiwania do osłabionych końcówek

37,99 zł

(253,27 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 150 ml

Jeszcze 4 sztuki dostępne w magazynie

Dostawa do poniedziałek, 5 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do czwartek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do włosów poddawanych zabiegom i zniszczonych
  • Z keratyną i serycyną
  • Tworzy warstwę ochronną

Kupowane często z PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Repair Reconstructor Shampoo, 250 ml

PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Repair Intensive Reconstructor Spray, 150 ml 37,99 zł (253,27 zł / l)
PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Repair Reconstructor Shampoo, 250 ml 35,17 zł (140,68 zł / l)
Cena całkowita: 73,16 zł
Opis

Keratin Repair Intensive Reconstructor Spray marki PHYTORELAX LABORATORIES jest przeznaczony do włosów poddawanych zabiegom i zniszczonych.
Formuła z hydrolizowaną keratyną i serycyną tworzy ochronną i nawilżającą warstwę na osłabionych długościach i końcówkach. Pomaga poprawić wygląd włosów, pozostawiając je miękkie i pełne blasku.

Sposób użycia
Równomiernie rozpylić na wilgotnych lub suchych włosach. Nie spłukiwać.

Nr art.: HAR-6009051
Zawartość: 150 ml
EAN: 8030976009051
Numer producenta: 6009051
Marki: PHYTORELAX LABORATOIRES
Rodzaj włosów: włosy łamliwe, włosy zniszczone
Zastosowanie: Rozpylić na osuszone ręcznikiem lub suche włosy. Nie spłukiwać.
Składniki (INCI)

Aqua, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Dimethicone Peg-8 Meadowfoamate, Propylene, Vp/Va Copolymer, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Sericin, Phenoxyethanol, Parfum, Amodimethicone, Benzoic Acid, C12-14 Sec-Pareth-5, C12-14 Sec-Pareth-7, Dehydroacetic Acid, Leuconostoc/Radish Root Extract Ferment Filtrate, Ethylhexylglycerin, Hexyl Cinnamal, Triethanolamine

Akcesoria
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Podobne produkty
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Informacje prawne
Producent: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Włochy, www.phytorelax.it

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Repair Intensive Reconstructor Spray

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder