PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Repair Anti-Frizz Treatment, 150 ml

Przeznaczony do stylizacji suszarką lub prostownicą

37,99 zł

(253,27 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 150 ml

Jeszcze 9 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do poniedziałek, 5 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do czwartek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do włosów poddawanych zabiegom i puszących się
  • Z hydrolizowaną keratyną
  • Pomaga chronić włosy przed wilgocią

Kupowane często z PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Repair Reconstructor Shampoo, 250 ml

PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Repair Anti-Frizz Treatment, 150 ml 37,99 zł (253,27 zł / l)
PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Repair Reconstructor Shampoo, 250 ml 35,17 zł (140,68 zł / l)
Cena całkowita: 73,16 zł
Opis

Keratin Repair Anti-Frizz Treatment marki PHYTORELAX LABORATORIES jest przeznaczony do włosów poddawanych zabiegom, porowatych lub puszących się. Formuła z hydrolizowaną keratyną pomaga odżywiać i wzmacniać długości oraz poprawić ich wygląd podczas stylizacji suszarką lub prostownicą.
Pomaga ujarzmić włosy, kontrolować puszenie i chronić je przed wilgocią, wspierając trwałość fryzury.

Sposób użycia
Rozprowadzić produkt na wilgotnych lub suchych włosach, a następnie przystąpić do stylizacji suszarką lub prostownicą.

Nr art.: HAR-6009044
Zawartość: 150 ml
EAN: 8030976009044
Numer producenta: 6009044
Marki: PHYTORELAX LABORATOIRES
Rodzaj włosów: włosy łamliwe, puszące się włosy, włosy kręcone, włosy zniszczone
Zastosowanie: Rozpylić na osuszone ręcznikiem lub suche włosy. Nie spłukiwać.
Składniki (INCI)

Aqua, Polyacrylamidomethylpropane Sulfonic Acid, Dimethicone Peg-8 Meadowfoamate, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Sericin, Phenoxyethanol, Ethanolamine, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Hexyl Cinnamal, Ethylhexylglycerin, Leuconostoc/Radish Root Extract Ferment Filtrate

Akcesoria
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Podobne produkty
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Informacje prawne
Producent: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Włochy, www.phytorelax.it

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Repair Anti-Frizz Treatment