PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Plex 03. Bond Restore Lamellar Water, 150 ml

Technologia lamelarna dla miękkich i pełnych blasku długości

42,81 zł 45,99 zł -7%

(285,40 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 150 ml

Produkt dostępny

Dostawa do poniedziałek, 5 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do czwartek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do włosów zniszczonych
  • Płynna odżywka lamelarna
  • Ułatwia rozczesywanie bez obciążania

Kupowane często z ziaja Goat's Milk (Kozie mleko) Szampon z keratyną, 400 ml

PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Plex 03. Bond Restore Lamellar Water, 150 ml 42,81 zł (285,40 zł / l)
ziaja Goat's Milk (Kozie mleko) Szampon z keratyną, 400 ml 12,99 zł (32,48 zł / l)
Cena całkowita: 55,80 zł
Opis

Keratin Plex 03. Bond Restore Lamellar Water marki PHYTORELAX LABORATORIES to płynna odżywka z technologią lamelarną przeznaczona do włosów zniszczonych. Pomaga szybko wygładzić i rozplątać długości, kontrolować puszenie oraz poprawić wygląd włosów aż po same końcówki, bez ich obciążania. Włosy wyglądają na miękkie i pełne blasku.

Sposób użycia

  • Przed użyciem dobrze wstrząsnąć.
  • Stosować raz w tygodniu na długości i końcówki mokrych włosów po umyciu szamponem.
  • Masować przez minutę, a następnie dokładnie spłukać.
  • W razie potrzeby zastosować następnie odżywkę lub maskę i wysuszyć włosy suszarką.
  • Do włosów cienkich zastosować jedną porcję 15 ml, a do włosów grubych dwie porcje, czyli 30 ml.

Uwaga

Podczas aktywacji produktu może pojawić się uczucie ciepła.

Nr art.: HAR-6029622
Zawartość: 150 ml
EAN: 8030976029622
Numer producenta: 6029622
Marki: PHYTORELAX LABORATOIRES
Rodzaj włosów: włosy łamliwe, puszące się włosy, włosy zniszczone
Bez: Olejów mineralnych
Zastosowanie: Nałożyć równomiernie na wilgotne włosy, pozostawić na chwilę, a następnie dokładnie spłukać.
Składniki (INCI)

Propylene, Alcohol Denat, Aqua, Myristyl Alcohol, Cetrimoniumchlorid, Hydrolyzed Keratin, Saccharomyces Lysate, Lactic Acid, Parfum, Benzyl Salicylate, Linalool, Leuconostoc/Radish Root Extract Ferment Filtrate, Dehydroacetic Acid

Akcesoria
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Podobne produkty
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Informacje prawne
Producent: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Włochy, www.phytorelax.it

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Plex 03. Bond Restore Lamellar Water