PHYTORELAX LABORATOIRES Hyaluronic Acid Ultra-Hydrating Straightener & Hairdryer Serum, 150 ml

Tworzy warstwę ochronną podczas suszenia

41,99 zł

(279,93 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 150 ml

Jeszcze 4 sztuki dostępne w magazynie

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do włosów suchych
  • Ułatwia stylizację
  • Pomaga kontrolować puszenie

Kupowane często z PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Liss Smoothing Anti-Frizz Shampoo, 250 ml

PHYTORELAX LABORATOIRES Hyaluronic Acid Ultra-Hydrating Straightener & Hairdryer Serum, 150 ml 41,99 zł (279,93 zł / l)
PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Liss Smoothing Anti-Frizz Shampoo, 250 ml 37,99 zł (151,96 zł / l)
Cena całkowita: 79,98 zł
Opis

Hyaluronic Acid Ultra-Hydrating Straightener & Hairdryer Serum marki PHYTORELAX LABORATORIES jest przeznaczone do włosów suchych i odwodnionych. Nadaje miękkość i blask, pomaga kontrolować puszenie oraz ułatwia stylizację. Cienka warstwa tworzona na włosach pomaga je chronić podczas stylizacji szczotką i suszarką.

Sposób użycia

Nałożyć niewielką ilość serum na umyte i osuszone ręcznikiem włosy. Rozczesać i pozostawić na kilka minut, a następnie przystąpić do stylizacji.

Nr art.: HAR-6030055
Zawartość: 150 ml
EAN: 8030976030055
Numer producenta: 6030055
Marki: PHYTORELAX LABORATOIRES
Rodzaj włosów: puszące się włosy, włosy suche
Bez: Olejów mineralnych
Składniki (INCI)

Aqua, Polyacrylamidomethylpropane Sulfonic Acid, Triethanolamine, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate/Acrylamide Copolymer, Saccharide Isomerate, Sodium Hyaluronate, Parfum, Phenoxyethanol, Divinyldimethicone/​dimethicone Copolymer, Isohexadecane, Polysorbate 80, Vp/Va Copolymer, Citric Acid, Cyclopentasiloxane, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, C12-13 Alketh-23, C12-13 Alketh-3, Dimethiconol, Ethylhexylglycerin, Linalool, Cumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Sodium Citrate

Akcesoria
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Włochy, www.phytorelax.it

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla PHYTORELAX LABORATOIRES Hyaluronic Acid Ultra-Hydrating Straightener & Hairdryer Serum

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
1 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

1 ocena

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder