PHYTORELAX LABORATOIRES Hyaluronic Acid Ultra-Hydrating Leave-In-Conditioner, 200 ml

Odżywka bez spłukiwania dla łatwiejszego rozczesywania i pełnych blasku włosów

41,99 zł

(209,95 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 200 ml

Produkt dostępny

Dostawa do poniedziałek, 5 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do czwartek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do włosów suchych
  • Z kwasem hialuronowym
  • Nawilża i pomaga kontrolować puszenie

Kupowane często z PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Repair Reconstructor Shampoo, 250 ml

PHYTORELAX LABORATOIRES Hyaluronic Acid Ultra-Hydrating Leave-In-Conditioner, 200 ml 41,99 zł (209,95 zł / l)
PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin Repair Reconstructor Shampoo, 250 ml 35,17 zł (140,68 zł / l)
Cena całkowita: 77,16 zł
Opis

Hyaluronic Acid Ultra-Hydrating Leave-In-Conditioner marki PHYTORELAX LABORATORIES jest przeznaczony do włosów suchych i odwodnionych. Formuła z kwasem hialuronowym otula długości, nawilża je, nadaje miękkość i pomaga je chronić. Ułatwia rozczesywanie i stylizację, ogranicza puszenie oraz pozostawia włosy lśniące, rozplątane i przyjemnie pachnące. Produkt stosuje się bez spłukiwania i został opracowany bez olejów mineralnych.

Nr art.: HAR-6030048
Zawartość: 200 ml
EAN: 8030976030048
Numer producenta: 6030048
Marki: PHYTORELAX LABORATOIRES
Rodzaj włosów: puszące się włosy, włosy suche
Bez: Olejów mineralnych
Zastosowanie: Rozpylić na osuszone ręcznikiem lub suche włosy. Nie spłukiwać.
Składniki (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Cetrimoniumchlorid, Saccharide Isomerate, Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol, Parfum, Dimethicone, Divinyldimethicone/​dimethicone Copolymer, Benzoic Acid, Triethanolamine, Dehydroacetic Acid, C12-13 Alketh-23, C12-13 Alketh-3, Ethylhexylglycerin, Linalool, Cumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Citric Acid, Sodium Citrate

Akcesoria
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Informacje prawne
Producent: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Włochy, www.phytorelax.it

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla PHYTORELAX LABORATOIRES Hyaluronic Acid Ultra-Hydrating Leave-In-Conditioner

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder