PHYTORELAX LABORATOIRES Coconut Silky Smooth Oil Non Oil, 150 ml

Podkreśla blask włosów farbowanych

32,99 zł

(219,93 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 150 ml

Jeszcze 9 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do poniedziałek, 5 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do czwartek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do włosów suchych i matowych
  • Nadaje objętość i blask
  • Nie przetłuszcza ani nie obciąża

Kupowane często z GARNIER Wahre Schätze (Botanic Therapy) Pielęgnujący szampon do włosów Olejki arganowy & kameliowy, 300 ml

PHYTORELAX LABORATOIRES Coconut Silky Smooth Oil Non Oil, 150 ml 32,99 zł (219,93 zł / l)
GARNIER Wahre Schätze (Botanic Therapy) Pielęgnujący szampon do włosów Olejki arganowy & kameliowy, 300 ml 17,99 zł (59,97 zł / l)
Cena całkowita: 50,98 zł
Opis

Coconut Silky Smooth Oil Non Oil marki PHYTORELAX LABORATORIES jest przeznaczony do włosów suchych i matowych.

Formuła z olejem kokosowym nawilża i nadaje miękkość bez przetłuszczania i obciążania włosów. Pomaga rozplątywać włosy i ograniczać puszenie, dzięki czemu łatwiej je rozczesać. Włosy wyglądają na bardziej pełne i lśniące, a kolor zyskuje bardziej wyrazisty blask.

Nr art.: HAR-6011979
Zawartość: 150 ml
EAN: 8030976011979
Numer producenta: 6011979
Marki: PHYTORELAX LABORATOIRES
Rodzaj włosów: puszące się włosy, włosy suche
Zastosowanie: Zwilż opuszki palców olejkiem i wmasuj w suche włosy.
Składniki (INCI)

Aqua, Polyacrylamidomethylpropane Sulfonic Acid, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Vp/Va Copolymer, Ethanolamine, Trideceth-9, Polysorbate-20, Dimethicone Peg-8 Meadowfoamate, Parfum, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Disodium Edta, Hexyl Cinnamal, Hydrolyzed Sericin, Panthenol, Benzyl Salicylate, Ethylhexylglycerin, Cumarin, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene

Akcesoria
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Podobne produkty
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Informacje prawne
Producent: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Włochy, www.phytorelax.it

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla PHYTORELAX LABORATOIRES Coconut Silky Smooth Oil Non Oil