PHYTORELAX LABORATOIRES Coconut Silk Spray Oil, 150 ml

Wygładzający spray ułatwiający rozczesywanie

37,99 zł

(253,27 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 150 ml

Jeszcze 7 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do poniedziałek, 5 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do czwartek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do włosów suchych
  • Pomaga kontrolować puszenie
  • Nadaje blask i jedwabistą miękkość

Kupowane często z GARNIER Wahre Schätze (Botanic Therapy) Pielęgnujący szampon do włosów Olejki arganowy & kameliowy, 300 ml

PHYTORELAX LABORATOIRES Coconut Silk Spray Oil, 150 ml 37,99 zł (253,27 zł / l)
GARNIER Wahre Schätze (Botanic Therapy) Pielęgnujący szampon do włosów Olejki arganowy & kameliowy, 300 ml 17,99 zł (59,97 zł / l)
Cena całkowita: 55,98 zł
Opis

Coconut Silk Spray Oil marki PHYTORELAX LABORATORIES jest przeznaczony do nadawania miękkości i blasku suchym włosom.

Formuła z olejem kokosowym pomaga rozplątywać włosy i ograniczać puszenie, ułatwiając rozczesywanie. Pozostawia włosy bardziej jedwabiste i lśniące oraz pomaga podkreślić blask koloru.

Nr art.: HAR-6011962
Zawartość: 150 ml
EAN: 8030976011962
Numer producenta: 6011962
Marki: PHYTORELAX LABORATOIRES
Rodzaj włosów: puszące się włosy, włosy suche
Zastosowanie: Zwilż opuszki palców olejkiem i wmasuj w suche włosy.
Składniki (INCI)

Ethylhexyl Stearate, Cyclopentasiloxane, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Parfum, Hexyl Cinnamal, Tocopherol (Vitamin E), Benzyl Salicylate, Glycine Soja Oil Unsaponifiables, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Cumarin, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene

Akcesoria
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Podobne produkty
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Informacje prawne
Producent: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Włochy, www.phytorelax.it

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla PHYTORELAX LABORATOIRES Coconut Silk Spray Oil