PHYTORELAX LABORATOIRES Coconut Nourishing Shampoo, 250 ml

Dla miękkich i jedwabistych włosów po myciu

35,17 zł 37,99 zł -7%

(140,68 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Produkt dostępny

Dostawa do poniedziałek, 5 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do czwartek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do włosów suchych
  • Delikatnie oczyszcza
  • Nadaje miękkość i połysk

Kupowane często z PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin No-Yellow Hair Mask, 250 ml

PHYTORELAX LABORATOIRES Coconut Nourishing Shampoo, 250 ml 35,17 zł (140,68 zł / l)
PHYTORELAX LABORATOIRES Keratin No-Yellow Hair Mask, 250 ml 31,99 zł (127,96 zł / l)
Cena całkowita: 67,16 zł
Opis

Coconut Nourishing Shampoo marki PHYTORELAX LABORATORIES jest przeznaczony do codziennego oczyszczania suchych włosów. Formuła z olejem kokosowym delikatnie oczyszcza włosy i pozostawia je miękkie, jedwabiste i pełne blasku.

Nr art.: HAR-6011924
Zawartość: 250 ml
EAN: 8030976011924
Numer producenta: 6011924
Marki: PHYTORELAX LABORATOIRES
Rodzaj włosów: włosy łamliwe, włosy zniszczone, włosy suche
Zastosowanie: Szampon wmasuj w wilgotne włosy aż po same końce, a następnie dokładnie spłucz.
Składniki (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Coco Glucoside, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Glycol Distearate, Glycerin, Parfum, Polyquaternium 7, Citric Acid, Hexyl Cinnamal, Sodium Hydroxyde, Benzyl Salicylate, Cumarin, Sodium Benzoate, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinon

Akcesoria
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Podobne produkty
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Informacje prawne
Producent: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Włochy, www.phytorelax.it

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla PHYTORELAX LABORATOIRES Coconut Nourishing Shampoo

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder