PHYTORELAX LABORATOIRES After Sport Hair & Body Wash, 250 ml

Orzeźwiający prysznic po treningu

28,99 zł

(115,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Produkt dostępny

Dostawa do poniedziałek, 5 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do czwartek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do skóry i włosów po treningu
  • Z mentolem i guaraną
  • Zapewnia uczucie świeżości

Kupowane często z PHYTORELAX LABORATOIRES Bach Flower Relaxing Body Milk, 250 ml

PHYTORELAX LABORATOIRES After Sport Hair & Body Wash, 250 ml 28,99 zł (115,96 zł / l)
PHYTORELAX LABORATOIRES Bach Flower Relaxing Body Milk, 250 ml 60,00 zł (240,00 zł / l)
Cena całkowita: 88,99 zł
Opis

After Sport Hair & Body Wash marki PHYTORELAX LABORATORIES oczyszcza skórę i włosy po wysiłku fizycznym. Wegańska formuła z mentolem zapewnia uczucie świeżości, a ekstrakty z guarany i żeń-szenia uprzyjemniają kąpiel po treningu.
Produkt sprawdzi się również po intensywnym dniu, gdy chcesz odświeżyć ciało i włosy.

Nr art.: HAR-6028168
Zawartość: 250 ml
EAN: 8030976028168
Numer producenta: 6028168
Marki: PHYTORELAX LABORATOIRES
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Rodzaj włosów: do każdego rodzaju skóry
Właściwości produktu: Vegan
Zastosowanie: Rozprowadź produkt równomiernie na ciele i włosach. Następnie dokładnie spłucz.
Składniki (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Decyl Glucoside, Sodium Olivamphoacetate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Behenamidopropyl Dimethylamine, Menthol, Saccharide Isomerate, Paullinia Cupana Seed Extract, Panax Ginseng Extract, Phenoxyethanol, Parfum, Polyglyceryl-3 Cocoate, Polyglyceryl-4-Caprate, Polyglyceryl-6 Caprylate/Caprate, Polyglyceryl-6 Ricinoleate, Citric Acid, Benzoic Acid, Glycerin, Dehydroacetic Acid, Eugenol, Lactic Acid, Geraniol, Linalool, Cinnamal, Ethylhexylglycerin, Sodium Citrate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Akcesoria
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Informacje prawne
Producent: HARBOR SPA, Via Marie Curie 5, 40064, Ozzano dell'Emilia (BO), Włochy, www.phytorelax.it

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla PHYTORELAX LABORATOIRES After Sport Hair & Body Wash

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder