PANTENE PRO-V Szampon przeciwłupieżowy, 300 ml

Dla świeżej i czystej skóry głowy

20,99 zł

(69,97 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 300 ml

Produkt dostępny

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Redukuje łupież
  • Odżywcza formuła
  • 0% parafin i barwników

Kupowane często z GARNIER FRUCTIS Oil Repair 3 Odżywcza odżywka, 250 ml

PANTENE PRO-V Szampon przeciwłupieżowy, 300 ml 20,99 zł (69,97 zł / l)
GARNIER FRUCTIS Oil Repair 3 Odżywcza odżywka, 250 ml 18,99 zł (75,96 zł / l)
Cena całkowita: 39,98 zł
Opis

Powiedz „Au Revoir” irytującemu łupieżowi z pomocą szamponu przeciwłupieżowego Pantene Pro-V. Sprawdzona, odżywcza formuła odżywcza Pro-V wzmacnia włosy i widocznie redukuje łupież. Przy regularnym stosowaniu nadaje włosom zdrowy i lśniący wygląd. Bez parafin i barwników.

Nr art.: MUE-093844
Zawartość: 300 ml
EAN: 8700216558037
Numer producenta: 93844
Marki: PANTENE PRO-V
Rodzaj włosów: włosy z łupieżem
Bez: Barwników, Parafiny
Zastosowanie: Szampon wmasuj w wilgotne włosy aż po same końce, a następnie dokładnie spłucz.
Składniki (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Xylenesulfonate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Citrate, Dimethiconol, Parfum, Citric Acid, Cocamide Mea, Glycol Distearate, Dimethicone, Sodium Chloride, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Piroctone Olamine, Sodium Benzoate, Tea-Dodecylbenzenesulfonate, Sodium Salicylate, Trideceth-10, Tetrasodium Edta, Panthenol, Sodium Hydroxyde, Hexyl Cinnamal, Histidine, Triethylene Glycol, Propylene Glycol, Benzyl Alcohol

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Niemcy, de.pg.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla PANTENE PRO-V Szampon przeciwłupieżowy

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder