milk_shake Silver Shine Shampoo, 300 ml

Intensywny szampon do włosów siwych lub chłodnego blondu

120,56 zł 134,00 zł -10%

(401,87 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 300 ml

Jeszcze 2 sztuki dostępne w magazynie

Dostawa do czwartek, 8 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do wtorek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Bogaty w składniki szampon
  • Do włosów blond i siwych
  • Równomiernie chłodny kolor

Kupowane często z milk_shake Silver Shine Conditioner, 250 ml

milk_shake Silver Shine Shampoo, 300 ml 120,56 zł (401,87 zł / l)
milk_shake Silver Shine Conditioner, 250 ml 114,53 zł (458,12 zł / l)
Cena całkowita: 235,09 zł
Opis

Silver Shine Shampoo milk_shake to bogaty szampon, który neutralizuje niepożądane żółte zabarwienie włosów siwych lub rozjaśnionych dzięki innowacyjnym pigmentom kolorowym. Jednocześnie cenne składniki, tj. proteiny mleka, ekstrakty owocowe (np. organiczny ekstrakt z jagód) oraz opatentowany kompleks składników aktywnych Integrity 41 rozpieszczają Cię intensywną pielęgnacją. Kolor włosów staje się równomiernie chłodny, a włosy są lśniące i miękkie.

Nr art.: BGG-1106009
Zawartość: 300 ml
EAN: 8032274061892
Numer producenta: 1106009
Marki: milk_shake
Rodzaj włosów: włosy farbowane, do każdego rodzaju skóry
Zastosowanie: Szampon wmasuj w wilgotne włosy aż po same końce, a następnie dokładnie spłucz.
Składniki (INCI)

Aqua, Ammoniumlaurylsulfat, Cocamidopropyl Betaine, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Glycerin, Sodium Chloride, Acid Violet 43, Glycol Distearate, Laureth-4, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Rubus Fruticosus Fruit Extract, Rubus Idaeus (Himbeere) Leaf Extract, Vaccinium Myrtillus (Heidelbeere) Fruit Extract, Fragaria Ananassa (Strawberry) Fruit Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Peg-5 Cocomonium Methosulfate, Sodium Glutamate, Hydrolyzed Milk Protein, Hydroxypropyltrimonium Hydrolyzed Casein, Sodium Cocoyl Glutamat, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Citricacid, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinon, Parfum, Benzyl Alcohol, Benzylbenzoat, Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla milk_shake Silver Shine Shampoo

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder