LA RIVE Brave Eau de Toilette, 100 ml

Zapach inny niż wszystkie

39,99 zł

(399,90 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 100 ml

Jeszcze 2 sztuki dostępne w magazynie

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Zapach dla indywidualisty
  • Nuty morza, liści laurowych i ambry

Kupowane często z LA RIVE Extreme Story Eau de Toilette, 75 ml

LA RIVE Brave Eau de Toilette, 100 ml 39,99 zł (399,90 zł / l)
LA RIVE Extreme Story Eau de Toilette, 75 ml 39,99 zł (533,20 zł / l)
Cena całkowita: 79,98 zł
Opis

Zapach Brave jest interesującą fuzją klasycznych kompozycji dla mężczyzn oraz nieoczywistych nut zapachowych. Trudno jest przejść koło niego obojętnie. Na początku poczujesz grejpfruta, mandarynkę oraz świeże nuty morskie. Następnie pojawi się zapach liści laurowych i jaśminu. Całość, dopełnią i ocieplą drzewo gwajakowe, mech dębowy, paczula i ambra.

Nr art.: MUE-015
Zawartość: 100 ml
EAN: 5901832060154
Numer producenta: 15
Marki: LA RIVE
Nuty zapachowe: wodny, drzewny, skórzany, słodki
Nuta głowy: grejpfrut, mandarynka, nuty morskie
Nuta serca: Jaśmin, Liść laurowy
Nuta bazy: Ambra, mech dębowy, drewno gwajakowe, paczula
Składniki (INCI)

Alcohol Denat, Aqua, Parfum, Diethylhexyl Syringylidenemalonate, Caprylic/Capric Triglyceride, Cinnamal, Citral, Cumarin, Eugenol, Isoeugenol, Linalool, Limonene, Citronellal, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Evernia Prunastri Extract, CI 19140 (Yellow 5 Lake), CI 60730 (Violet 2)

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: La Rive S.A., ul. Składowa 2-6, 86-300, Grudziądz, Polska, www.larive-parfums.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla LA RIVE Brave Eau de Toilette

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder