Head & Shoulders Men szampon do włosów, 500 ml

Delikatnie oczyszcza i usuwa łupież

33,72 zł 37,99 zł -11%

(67,44 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 500 ml

Jeszcze 5 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do czwartek, 8 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do wtorek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do włosów suchych i z łupieżem
  • Koi skórę głowy
  • Z przeciwutleniaczami

Kupowane często z GARNIER FRUCTIS Oil Repair 3 Odżywcza odżywka, 250 ml

Head & Shoulders Men szampon do włosów, 500 ml 33,72 zł (67,44 zł / l)
GARNIER FRUCTIS Oil Repair 3 Odżywcza odżywka, 250 ml 16,43 zł (65,72 zł / l)
Cena całkowita: 50,15 zł
Opis

Męskie włosy wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Szampon do włosów Head & Shoulders Men delikatnie oczyszcza włosy i skórę głowy, jednocześnie skutecznie usuwając łupież. Sprawdzona formuła łagodzi swędzenie wywołane łupieżem i intensywnie nawilża. Delikatna pielęgnacja włosów dzięki zrównoważonemu pH i przeciwutleniaczom.

Nr art.: MUE-047915
Zawartość: 500 ml
EAN: 8001090896599
Numer producenta: 47915
Marki: Head & Shoulders
Rodzaj włosów: włosy z łupieżem
Zastosowanie: Szampon wmasuj w wilgotne włosy aż po same końce, a następnie dokładnie spłucz.
Składniki (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulphate, Sodium Chloride, Sodium Xylenesulfonate, Cocamidopropyl Betaine, Glycol Distearate, Sodium Citrate, Dimethiconol, Parfum, Piroctone Olamine, Sodium Benzoate, Dimethicone, Citric Acid, Menthol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Tea-Dodecylbenzenesulfonate, Tetrasodium Edta, Sodium Hydroxyde, Trideceth-10, Caffeine, Limonene, Linalool, Sodium Salicylate, CI 19140, Triethylene Glycol, Propylene Glycol, CI 42090 (Blue 1 Lake)

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Niemcy, de.pg.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Head & Shoulders Men szampon do włosów

5,0 z 5 gwiazdek
5 gwiazdek
2 (100%)
4 gwiazdki
0 (0%)
3 gwiazdki
0 (0%)
2 gwiazdki
0 (0%)
1 gwiazdka
0 (0%)

2 oceny