bodyotics Dilatatory do ćwiczeń mięśni dna miednicy, 5 szt.

Delikatne rozciąganie - wykonane z silikonu medycznego

230,00 zł

(46,00 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 5 szt.

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • 5 różnych rozmiarów
  • Przyjemny w dotyku materiał
  • W zestawie torba do przechowywania

Kupowane często z Durex Lubrykant Warming, 50 ml

bodyotics Dilatatory do ćwiczeń mięśni dna miednicy, 5 szt. 230,00 zł (46,00 zł / szt.)
Durex Lubrykant Warming, 50 ml 32,99 zł (659,80 zł / l)
Cena całkowita: 262,99 zł
Opis

Dilatory treningowe zapewniają wsparcie w przypadku dyskomfortu intymnego. Różne rozmiary delikatnie się rozciągają. Są wykonane z silikonu bez BPA, można je ogrzać do temperatury ciała w ciepłej wodzie i są wygodniejsze niż urządzenia wykonane z twardego plastiku.

Zabieg dilatorem a trening Kegla: Oba są używane do treningu dna miednicy, ale mają różne cele. Dilatory służą do rozluźnienia mięśni, podczas gdy ciężarki Kegla mają na celu wzmocnienie dna miednicy.

Właściwości:

  • Wykonane z silikonu klasy medycznej
  • 5 różnych grubości
  • W zestawie torba do przechowywania
  • Instrukcja użytkowania (EN,FI,ES,FR,SE,DE,TR,PL,IT,NL)
  • Można myć w zmywarce
  • Można sterylizować we wrzącej wodzie
Nr art.: XEC-eBra-EB-BO-006
Zawartość: 5 szt.
EAN: 810103870673
Numer producenta: EB-BO-006
Marki: bodyotics
Bez: BPA
Informacje prawne
Producent: ebrands Global Oy, Pieni Roobertinkatu 9, 00130, Helsinki, Finlandia, Wecare@bodyotics.com, www.ebrands.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla bodyotics Dilatatory do ćwiczeń mięśni dna miednicy

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder